رادیو اینلایت

InLight Academy · ۳۱ تیر ۱۴۰۰

من علی مقدم با مجموعه آموزش های اینلایت در خدمت شما هستم.

سال‌ها به این فکر می کردم که مفهوم انسان های کهن از نور چه بود؟

به اینکه وقتی در مورد نور فکر می‌کردند و احساس می‌کردند نور در قلب، اندیشه و کلام آنها جاری است، آیا یک صحبت انتزاعی بود؟ آیا صرفاً یک بازی ذهن بود؟ یا واقعا آنها شاهد نوری به جز نوری که ما می بینیم بودند؟

وقتی که پیامبر اسلام می فرماید: عقل باید به نور مزین شود، منظور چه نوری است؟ آیا فقط یک شعار است؟

تا اینکه نقاشی های کهن را دیدم، که دور سر انسان های قدیس، طرحی از نور می کشیدند و یا زمانی که پیام‌های الهی می آمد نوری را به نمایش می‌گذاشت.

به این فکر کردم که آیا نور فقط یک بازی ذهنی بود یا یک حقیقت زندگی انسان های گذشته؟ و چرا در بیشتر پرچم های ایران از دوران اشکانیان تا به امروز طرحی از خورشید یا نور بود؟ این موضوع ما را بر آن داشت که تحقیقی مفصل در مورد نگرش حکمای پیشین به نور داشته باشیم و ببینیم وقتی که آنها صحبت از اندیشه با نور یا زندگی در نور می کردند چه نوری را می‌گفتند؟ و لایف استایل یا سبک جدید زندگی به نام زیستن در نور آغاز شد که ما امروز میگوییم “اینلایت “.

اینلایت” روشی کهن در دنیای مدرن است و اگر بتوانیم یاد بگیریم چگونه با نور ارتباط برقرار کنیم، نور غذای ما خواهد شد، نور میتواند اندیشه ما را پاک کند، نور میتواند جسم را ارتقاء ببخشد، نور حتی در حیطه ی ژنتیک می‌تواند ما را به اصلاح ژنتیکی نزدیک تر کند.

نور برای انسانی که درکی از نور داشته باشد، جایگاه ویژه‌ای دارد.

به این منظور آموزش های مفصلی طراحی شده است، که تمام این آموزش‌ها را شما می توانید در سایت iraninlight.com یا در کانال کتابخانه معنوی تلگرام (https://t.me/spiritual_mind) مشاهده کنید و اگر گام به گام با آموزش‌های اینلایت پیش بروید، می توانید ارتقاء فیزیک بدن خودتان را شاهد باشید و درک بهتری از نور در زندگی به عنوان لطیف ترین غذای بشر داشته باشید.

اینلایت مسیر شما را روشن می کند، چون تن و روان شما نورانی میشود و نور هدایت گر انسان‌هاست.

کلیه آموزش هایی که در سایت یا رادیو اینلایت مشاهده می‌کنید، صرفاً روایتی از اندیشه ی حکمای پیشین است و بنده و تیم همراهم فقط استخراج کننده ی مباحث علمی پیشینیان هستیم و چیزی برای اضافه کردن به دانش آنها نداریم.

“روزی خواهم آمد و پیامی خواهم آورد

در رگ‌ها نور خواهم ریخت و صدا در خواهم داد

ای سبدهاتان پر خواب سیب آوردم، سیب سرخ خورشید

آشتی خواهم داد، آشنا خواهم کرد

راه خواهم رفت

نور خواهم خورد

دوست خواهم داشت”

“در پناه نور و عشق الهی باشید”

درباره مدرس

InLight Academy

20 دوره ها