دوره لوح زرین (سطح ۳)

InLight Academy · ۲۵ مرداد ۱۴۰۰

دوره لوح زرین (سطح سوم)

توجه: ثبت نام در این دوره مخصوص افرادی است که دوره سطح یک و دو لوح زرین را گذرانده اند.

به نام خداوند قلب و قلم

خداوند پاک وجود و عدم

درود بر همراهان و همدلان نوری دوره لوح زرین(قلب).

با نهایت عشق و احترام از همه ی عزیزانی که در دوره لوح زرین با ما تا پایان سطح دوم به پیش آمده اند و در راستای این حقیقت شگرف گام برداشته اند، دعوت می گردد تا با وجود تمام چالش های پیش رو در سومین سطح همچنان همگام و یاری بخش ما بوده و همراه و همدل با ما در این دوره بسیار ارزشمند باشند.

لوح زرین فرصت بسیار بزرگ و ارزشمندی است که در این مجال در اختیار ما قرار گرفته، تا در زمانی که همه به دنبال ساخت دنیای مادی خود هستند، معنویت خفته در سینه بشریت را بیدار و احیا کنیم، باشد که تنها روح الهی حافظ و یاری بخش همه ی ما باشد.

اکنون که برای همه ی همدلان لوح زرین به اثبات رسیده که قلب درون سینه ما چه جایگاه و چه امکان باشکوهی است، در سومین سطح لوح زرین لایه ای عمیق تر از پرده ی اسرار به امید خدا گشوده خواهد شد و تجربه ی شهود حقیقی و هدایت الهی از ناحیه قلب تپنده ی هیشه بیدار جاری خواهد گشت.

امید است که همه ی ما توفیق درک مقام والای انسانیت را داشته باشیم و بتوانیم از همه ی امکاناتی که خداوند در وجود ما نهاده، به طور کامل بهره مند شویم و ارتقاء وجودی در همه ی ابعاد ما به لطف روح الهی رقم بخورد.

تجربه ی شهود حقیقی و هدایت الهی از ناحیه قلب تپنده همیشه بیدار جاری خواهد گشت.

امید است که همه ی ما توفیق درک مقام والای انسانیت را داشته باشیم و از همه امکاناتی که خداوند در وجود ما نهاده به طور کامل بهره مند شویم و ارتقاء وجودی در همه ی ابعاد به لطف الهی رقم خورد.

برای یک دل شدن

یکرنگ شدن

و در نور شدن

در این دوره چه می آموزیم؟

محتوای دوره

بازکردن همه
محتوای درس
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
محتوای درس
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
محتوای درس
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
محتوای درس
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله
محتوای درس
0% تکمیل‌شده 0/1 مرحله

درباره مدرس

InLight Academy

20 دوره ها