کارگاه پاکسازی زندگی

InLight Academy · ۳۰ دی ۱۳۹۹

کارگاه پاکسازی زندگی

در کارگاه پاکسازی چه می‌آموزیم؟

در یک جلسه به صورت کارگاهی پیرامون

 

هواوپونوپونو

 

تمرینات عملی خواهیم داشت.

 
پاکسازی چیست؟

نکته ای که هست اینه که اگر میخواهیم یه رابطه خوب رو تجربه کنیم، لازمه که این عواطف مسموم رو از وجودمون پاکسازی کنیم! وگرنه دنیای بیرونمون با همونا ساخته خواهد شد!

هواپونوپونو یا محدودیت صفر چیست؟

هواپونوپونو فرآیندی است برای رها کردن انرژی های سمی درون، تا بتوانید تأثیر افکار، گفتار، اعمال و فعالیت های الهی را ببینید. هواپونوپونو به زبان ساده یعنی اصلاح و تصحیح غلط. بر اساس باور یونانیان باستان، افکار به وسیله خاطرات دردناک گذشته، آلوده می شوند. هواپونوپونو راهی است برای آزاد کردن انرژی افکار و اشتباهات دردناکی که منجر به عدم تعادل و مسائل زیادی می شوند. اعجاز فرآیند هواپونوپونو این است که شما در هر لحظه نگاه جدیدی به خود خواهید افکند و هر بار که این روش را به کار می برید، معجزه ی تازگی آفرینِ عشق را تجلیل خواهید نمود.

چه زمانی پیام پروردگار را می شنویم ؟

هرگاه نگرشی به جهان داشته باشیم ، آنگاه ، پروردگار پیامی به ذهنمان می فرستد. در چنین حالتی چنانچه بر اساس باز نمایش خاطراتمان زندگی کنیم که بیشتر ما همین کار را می کنیم آن وقت توانایی شنیدن آن را نخواهیم داشت چه رسد به عمل کردن به آن. زیرا آنقدر سرگرم شنیدن صدای ذهنمان هستیم که ممکن نیست بتوانیم آن پیام را بشنویم. هواوپونوپونو کاری آسان نیست و نیاز به تعهد پذیری دارد. این روش نیاز به تمرکز دائمی و پشتکار فراوان روی پاک کردن ، پاک کردن و پاک کردن دارد. هیچ چیز در بیرون ما وجود ندارد هر چه هست در درون خود ما است. وقت بگذارید و تمرین‌های هواوپونوپونو را انجام دهید مطمئن باشید نتیجه ای شگفت انگیز در انتظارتان است. پاکسازی از هر کار دیگری مهم‌تر است. پاکسازی سیل نعمت‌های الهی را به سویتان جاری می‌کند.

پاکسازی هواوپونوپونو چیست؟

احساسی که در مورد خواسته تون دارین رو احساس کنین! هر چیزی که هست: خشم، حسرت، ناتوانی، … تصمیم بگیرین که این عواطف رو پاکسازی کنیین! با الوهیت (خدای) درونتون ارتباط برقرار کنین و عبارات هواپونوپونو رو خطاب به الوهیت وجودتون بگین: متاسفم بابت هر بخشی از وجودم که باعث شده این اتفاق بیوفته. (مسئولیت پذیری ۱۰۰درصدی) منو ببخش، نمیدونم کدوم قسمت از من یا اجدادم باعث شدن که این مشکل به وجود بیاد. ازت ممنونم که این موضوع رو پاکسازی میکنی، درمانش میکنی، درستش میکنی! دوستت دارم بابت این پاکسازی ای که کردی، بابت زندگی ای که دارم، بابت … با تکرار و احساس کردن اینا، اون احساس درونی اولیه از بین میره و میدان انرژی شروع به ارتعاش روی فرکانس عشق میکنه. در نتیجه ی صلح درون شما، اون موضوع (چیزی که بابتش پاکسازی میکنین) هم به «این حالت» جدید واکنش میده و تغییر پیدا میکنه!

خود ما مسئول صددرصد اتفاقات هستیم.

آیا تاکنون توجه کرده اید که هر جا مشکلی برایتان پیش می آید ، شما نیز آنجا هستید ؟ موضوع این است که شما صد درصد و به طور کامل مسئول همه چیز هستید و هیچ استثنایی در این راه وجود ندارد و به هیچ شکل نمی توانید اززیر آن شانه خالی کنید شما کاملا مسئول همه اتفاقات هستید همه ! هاوایی های کهن بر این باورند اشتباه از ذهن سرچشمه می گیرد که خاطرات آزاردهنده در آن ریشه دارند.

1 کارگاه پاکسازی
کارگاه پاکسازی

جو ویتالی

دکتر جو ویتالی به صراحت میگوید همه مشکلاتی که شما تجربه می کنید نه از طرف خداوند هست و نه از الهام ها،  بلکه به خاطر برنامه ریزی های شماست. از همه فکرهایی که در سرتان هستند و شما حتی از وجودشان خبری ندارید و فکری که در سر شماست و آن را درک میکنید به اندازه ی یک نقطه هست اما شما فکر می کنید که آن فکر اندازه کل دنیاست. چون به نقطه فکر می کنید فریب میخورید تنها کاری که باید انجام دهید این هست که نقطه را پاکسازی کنید که ما این روش را پاکسازی ذهن می نامیم و همین طور که نقطه را پاک می کنید سفیدی و پاکی جای آن را می گیرد و شما با خدا یکی می شوید و به خدا وصل می شوید و سپس شما آگاه و بیدار می شوید.

جو ویتالی در ادامه میگوید گاهی اوقات تصور می کنید که بیدار هستید در صورتی که افکارتان باور هایی هستند . که به طور ناخودآگاه برنامه ریزی می کنند و عمیق تر از آن چیزی هستند که فکرش را می کنید برخی از برنامه ریزی ها از نیاکان و اجداد ما برای ما به ارث رسیده است.

“متاسفم و من را ببخش و متشکرم و دوستت دارم”

جو ویتالی
1 کاربرد اول
2 کاربرد دوم
3 کاربرد سوم
کاربرد اول

دعا پلی است میان ما و پروردگار:

فردی که دست به دعا بر می دارد باید طلب بخشش کند.این کار را به خاطر همه ی چیزهایی می کند که در وجود خود دارد که سبب به وجود آمدن شرایطی شده که در بیرون اوست. دعا پلی است میان ما و پروردگار که بی گمان نتیجه‌بخش خواهد بود و هرگز شکستی در پی نخواهد داشت. دعا نتیجه بخش است دعا صددرصد  مفید است مگر آنکه خود مانع به ثمر رسیدن ان شویم.

انسانها به چیزی دست میابند که احساس می‌کنند ،نه آنچه که بر زبان می‌آورند.

بسیاری از ما دعا می‌کنیم بدون آنکه باور داشته باشیم خدا صدای ما را می‌شنود یا اگر هم بشنوند به ما کمک خواهد کرد یا نه. بسیاری از ما در حالی دست بر می داریم که کاملا ناامید و دلسرد هستیم و همین احساس ناامیدی ، بخش بزرگی از انرژی مورد نیاز مان را برای تحقق آن دعا از میان می برد.

 دعا پلی است میان ما و پروردگار:
کاربرد دوم

چرا باید خاطراتمان را برای همیشه پاک کنیم؟

شما دو روش برای زندگی کردن دارید: زندگی با خاطرات و زندگی با الهامات قلبی تان. خاطرات ، برنامه هایی هستند که از پیش تعریف شده اند و حالا بارها و بارها بازپخش میشوند. در حالی که الهامات، پیام هایی از جانب روح الهی هستند. اگر می خواهید با الهات تان زندگی کنید تنها راه آن، شنیدن پیام روح الهی، گوش فرا دادن به الهامات او و پاک کردن تمام خاطرات  از ضمیر ناخودآگاه است. خاطراتی که ممکن است حتی شما آن را به خاط نیاورید. تنها کاری که شما باید انجام دهید پاک کردن و پاک کردن است.

خیلی ساده است. باید چهار جمله را بی وقفه خطاب به روح الهی تکرار کنید:

متاسفم

لطفا مرا ببخش

دوستت دارم

سپاسگزارم

چرا باید خاطراتمان را برای همیشه پاک کنیم؟
کاربرد سوم

آیا خداوند به هواپونوپونو ی ما نیاز دارد؟

هواییایی های باستان معتقد بودند که تمام مشکلات با افکار آغاز می شوند. اما خودِ داشتن فکر به تنهایی مشکل زا نیست. پس مشکل از کجاست؟ مشکل این است که تمام افکار ما لبریز از خاطرات دردناک گذشته اند، خاطراتی از افراد، مکان ها یا اشیاء.

عقل به تنهایی نمی تواند این مشکلات را برطرف کند چون کار او صرفاً مدیریت کردن است. مدیریت مسائل هرگز به معنی حل و فصل ان ها نیست. بلکه باید مسائل را رها کرد.

وقتی هواپونوپونو انجام می دهید روح الهی افکار دردناک را از شما میگیرد، آن ها را خنثی کرده و پاکیزه و خالص می گرداند. این شما نیستید که شخص، مکان یا چیزی را پاک می کنید؛ بلکه شما فقط برنامه های مرتبط با آن شخص؛ مکان یا شیء را خنثی و بدون بار می کنید. بنابراین اولین قدم در هواپونوپونو ، پاکسازی انرژی های تان است.

از آن به بعد اتفاق خارق العاده ای در راه است و آن اینکه انرژی ها نه تنها خنثی می شوند، بلکه آزاد و رها می گردند. حالا دیگر شمایید و یک لوح سفید که بودایی ها آن را خلاء می نامند و اما گام نهایی این است که اجازه دهید روح الهی وارد خلاء شود و آن را با نور سرشارش لبریز کند.

برای اجرای هواپونوپونو نیاز نیست بدانید که مشکل دقیقا چیست و از کجاست، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دقت کنید تا ببینید در زندگی روزمره تان در حال دست و پنجه نرم کردن با چه مشکل جسمی، ذهنی، عاطفی و از این قبیل هستید. وقتی به این مسأله پی بردید تنها مسئولیت تان پاکسازی و گفتن «متأسفم، لطفا مرا ببخش ، دوستتدارم ، سپاسگزارم » است.

آیا خداوند به هواپونوپونو ی ما نیاز دارد؟

درباره مدرس

امیر شرکت

  • دکترای حرفه ای کسب و کار DBA
  • مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک EMBA
  • عضویت در انجمن بین المللی قهوه اروپا و تجارت از کشور انگلستان
  • مدیریت هتلداری و تشریفات از دانشگاه آیدین ترکیه
  • منتخب مدیر هوشمند سال ۹۸ در مرکز همایش صدا و سیما
  • پایه گذار کوچ ذهن
  • پایه گذار مدیریت شهودی
  • پایه گذار کوچ پاکسازی
  • تدریس و مشاور مباحث ذهن و مدیریت تایید شده توسط استاد جان مکسول و جو وایتالی
 
 

ارتباط با مشاوران

سوالی درباره دوره دارید؟ به راحتی از طریق این فرم با ما در میان بگذارید یا فقط اطلاعات خود را درج کنید تا با شما تماس بگیریم

درباره مدرس

InLight Academy

20 دوره ها

+140 ثبت نام شده
ثبت نام نشده

دوره شامل

  • 1 درس