دوره کیمیای ذهن پیشرفته

InLight Academy · ۲ بهمن ۱۳۹۹

کیمیای ذهن پیشرفته (دوره سه ماهه اول )

۱۰۰٪ ضمانت بازگشت وجه در صورت عدم رضایت از دوره

چرا در دوره کیمیای ذهن پیشرفته شرکت کنیم؟

این دوره تنها ویژه کسانی است که دوره کیمیای ذهن مقدماتی را گذرانده اند و تمرینات آن را حداقل یک بار انجام داده اند!

دوره‌ی کیمیای ذهن مقدماتی دوره‌ای بسیار ارزشمند می باشد که با دستاوردهای فراوان خود اکسیری بسیار قوی برای ذهن ما بوده است. در دوره‌ی مقدماتی شما با ماهیت ذهن و ناخودآگاه آشنا شده اید و موارد زیادی را برای مدیریت و کنترل اسب سرکش ذهن آموخته اید. کیمیای ذهن مقدماتی طراحی شده بود تا به شما نشان دهد چه روش هایی برای آشتی با درون وجود دارد. به جرات می توان گفت دوره مقدماتی کیمیا با همه‌ی دستاوردهایش تنها یک معرفی از اقیانوس بی کران ذهن بوده است. آنچه را که تاکنون در این دوره آموخته اید در واقع یک پیشنیاز برای بسیاری از موارد در علوم ذهنی در سطوح پیشرفته و فوق پیشرفته خواهد بود.
دوره‌ی کیمیای ذهن پیشرفته رویکردی بسیار متفاوت با دوره مقدماتی خواهد داشت. حقیقت ماجرا اینست که دستیابی به قدرت های ذهنی نیاز به یک روند طولانی مدت و منسجم است. بسیاری از کد های ذهنی طراحی شده در دوره مقدماتی هفته ها بعد شروع به فعالیت می کنند. در دوره‌ی پیشرفته‌ی کیمیا ذهن شما با یک برنامه بسیار ویژه برای ارتقاء ذهن و جسم روبرو خواهید شد. در این دوره‌ی استثنائی شما با هدف گذاری ناخودآگاه برای جذب ثروت و موفقیت در حیطه اقتصاد آشنا خواهید شد. همچنین، در این دوره بر روی نیروهای درونی و قدرت های ذهنی بصورت پیشرفته تر کار خواهد شد. سیستم های لطیف بدن را در این دوره بیشتر دنبال خواهیم کرد. روش های مدرن یادگیری را در این دوره خواهیم آموخت. پاکسازی لایه دوم ناخودآگاه را در این دوره داریم و در نهایت اصلاح روابط از جمله مواردی است که دوره پیشرفته آموزش داده خواهد شد. 

در دوره کیمیای ذهن پیشرفته چه موضوعاتی مطرح می شود؟

آموزش جامع خود هیپنوتیزم
آموزش روش های تلقین پیشرفته
کنترل فرکانس های مغزی و تغییر وضعیت هوشیاری
تمرین های فیزیکی و عملی مناسب برای ذهن و تن
فعالسازی چاکراها با نگرش نور
درک سیستم های لطیف بدن
فعال سازی بدن های نوری و درک ابعاد
آموزش روش های آنی یادگیری و کپی شعوری
پاکسازی لایه دوم ناخودآگاه
روش های ناشناخته جذب

درباره مدرس دوره

علی مقدم

علی مقدم بنیان گذار مجموعه اینلایت و مدرس دوره های ذهن و ناخودآگاه  می باشد، که در کنار تیم پژوهشی، ایشان سالهاست بصورت خصوصی به تحصیل، تحقیق و تدریس علوم ذهنی پرداخته اند. اما در زمان کنونی با پیشرفت سریع تکنولوژی و تحولات عظیم؛ چه در نظام های مالی مانند ظهور ارزهای دیجیتال، چه در نظام های آموزشی ،هوش مصنوعی، نانوتکنولوژی، مهندسی ژنتیک، فضا و بسیاری دیگر از پیشرفت ها، نوع بشر نیز نیازمند ارتقاء و پیشرفت جسمی و روحی خود است. چراکه عقب ماندن ذهنی ما و مصرف کننده بودن، ما را تبدیل به ربات هایی در دست اربابان تکنولوژی خواهد کرد. بنابراین وقت آن رسیده است که بسیاری از آموزش های ذهنی که تا کنون دنبال کنندگان خاصی داشتند به صورت قابل فهم، کاربردی وعمومی در اختیار همگان قرار گیرد تا به شکوفایی این نسل کمک کند. شیوه ورود به جهان درون را به انسان آموزش دهد، به شناخت حقیقی خود یاری رساند و از انحطاط جوامع بشری به سمت افسردگی و پوچی جلوگیری کند.در یک کلام شما در این دوره از بندهای ذهنی و ماتریکس عظیمی که در آن گرفتارید رها خواهید شد و این یک شعار نیست حقیقت ماجراست!

ایشان با بیان و کلام آرامش بخش خود در عین صحت و صداقت، تمامی تجارب و دستاوردهای عظیم مجموعه در زمینه ی کیمیای ذهن را در اختیار شما قرار داده و از هیچ فوت کوزه گری در انتقال مطالب دریغ نخواهند کرد. 

نظرات شرکت کنندگان دوره ی قبلی

ارتباط با مشاوران

سوالی درباره دوره دارید؟ به راحتی از طریق این فرم با ما در میان بگذارید یا فقط اطلاعات خود را درج کنید تا با شما تماس بگیریم

محتوای دوره

بازکردن همه

درباره مدرس

InLight Academy

20 دوره ها