نخستین اتوبوس ـ آمبولانس ساخت ایران رونمایی شد

نخستین اتوبوس ـ آمبولانس ساخت ایران، رونمایی شد. اتوبوس ـ آمبولانس‌ها مانند یک مرکز درمانی هستند که در محل حادثه حاضر می‌شوند و ظرفیت انتقال 10 تا 14 بیمار را دارند؛ رونمایی از نخستین اتوبوس ـ آمبولانس ساخت ایران در منطقه اقتصادی ویژه پیام انجام شد که میزبان بسیاری از شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان است.

اتوبوس ـ آمبولانس‌ها با تلاش سه هزار نفر ساعتی متخصصان و فناوران ایرانی داخلی به ثمر نشسته است و این اتوبوس-آمبولانس‌ امروز قادر است خون تازه‌ای برای اورژانس کشور باشد؛ ساخت و تجهیز هر دستگاه از این اتوبوس-آمبولانس‌ها حدود 4 میلیارد تومان هزینه خواهد داشت و قرار است تا پایان امسال 40 دستگاه از این اتوبوس-آمبولانس‌ها تولید و تحویل اورژانس شود.

“پیرحسین کولیوند” رئیس سابق اورژانس کشور در مراسم رونمایی از این اتوبوس-آمبولانس گفت: صفر تا صد این پروژه توسط متخصصان ایرانی انجام شده است و طراحی و مشکلات پروژه مورد بررسی قرار گرفت و به جرات می‌توانم بگویم که هیچ چیزی کمتر از اتوبوس‌-آمبولانس‌های خارجی ندارد و از نظر قیمتی نیز تا امروز برای ما 50 درصد ارزان‌تر تمام شده است.

مقالات مرتبط

نقد فیلم لوسی (Lucy)

فیلم لوسی (Lucy) فیلم لوسی (Lucy): یک فیلم علمی– تخیلی و اکشن آمریکایی _فرانسوی محصول سال ۲۰۱۴، به نویسندگی و کارگردانی لوک بسون است.  اسکارلت جوهانسون به عنوان شخصیت اصلی فیلم و مورگان…

پاسخ‌ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.