افتتاح اولین موزه بستنی در آسیا

موزه بستنی آمریکا نخستین شعبه بین‌المللی خود را در سنگاپور راه‌اندازی و افتتاح کرد تا پس از مدت‌ها یک سرگرمی شیرینی‌ به مردم این کشور هدیه کند.

بازدیدکنندگان برای ورود به این موزه تعاملی و بازدید از بخش‌های هیجان انگیز آن، از بستنی‌های جاری گرفته تا استخرهای توپی که از ترافل‌های پلاستیکی رنگارنگ مخصوص تزئین بستنی پر شده بود، باید از قبل بلیت رزرو می‌کردند تا از ازدجام جمعیت و خطر گسترش ویروس کرونا جلوگیری شود.

“میچ توگاد (Mitch Tugade)” از بازدیدکنندگان این موزه آن را فضایی دلچسب دانست و گفت: بودن در این موزه واقعا دلچسب و لذتبخش است، اینجا محیط شادی دارد و کمک می‌کند آنچه که بیرون از دیوارهای موزه در جریان است برای چند لحظه فراموش کنید.

شعبه اصلی موزه بستنی که در نیویورک آمریکا قرار دارد، یکی از محبوبترین موزه‌ها در میان اینفلوئنسرهای شبکه‌های اجتماعی‌ است و اغلب افراد معروف را به خود جلب می‌کند. متولیان این موزه قصد دارند به زودی در نقاط دیگر نیز شعباتی را راه‌اندازی کند، جدیدترین شعبه روز گذشته در شهر آستین ایالت تگزاس افتتاح شد.

“پیراکاش تی (Pirakash T)” رئیس بخش آسیا و اقیانوسیه موزه بستنی سنگاپور درباره افتتاح این موزه می‌گوید: این موزه رنگارنگ ضمن کمک به فعال شدن بخش خلاق مغز،  به افراد کمک می‌کند مشکلات و دغدغه‌هاشان را فراموش کنند. بنابراین معتقدم افتتاح این موزه مفید است چون کمک می‌کند برای چند لحظه از بحرانی که در دنیا در جریان است، فرار کنید.

مطالب مرتبط

پاسخها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *